Kiara bën deklaratën e fortë për Lorik Canën, a do bëhet xheloz Luizi?

Kiara Tito është një nga vajzat më të përmendura në botën e Show Bizit. Pjesëmarrja dhe romanca e saj me Luiz Ejllin në “Big Brother Vip Albania” ka bërë që moderatorja e njohur të jetë kryefjalë për mediet rozë.

Mbrëmjen e djeshme, vajzave së shtëpisë iu organizua një mbrëmje speciale në kuadër të festës së 8 Marsit, ku veç këngëve dhe ushqimit, kishte edhe disa pyetje pikante.

enat dhe Variçet pa rrezik pa operacione dhe ilaçe trad
Alivio
Vëllai i Madh iu ka dhuruar vajzave të shtëpisë kënaqësinë për të kaluar një natë së bashku me njëra-tjetrën, ku kanë biseduar me njëra tjetrën rreth temave të ndryshme.

Iu janë dërguar pyetje nga më të ndryshmet nga produksioni e deri tek më intimet ku disa nga përgjigjur e të tjerat kanë mbetur më të rezervuara.

Një ndër pyetjet ishte të tregonin emrin e personazhit të njohur shqiptar për të cilin kanë një pëlqim.

Ishte modelja Kiara Tito e cila u përgjigj e para duke thënë me nënqeshje emrin e Luizit. E disa çaste më pas ajo u përgjigj: “Unë kam Ilir Shaqirin, por mos ja thoni Luizit… Edhe Lorik Cana është yll…”.